0Shares

Klubi basketbollistik i Pejës, e ka liruar amerikanin Chris Garnett, pasi ai nuk mundi të ambientohej mirë në klub dhe kishte probleme shëndetësore.

Basketbollsiti raportohet nuk mundi të ambientohej mirë në klub dhe kishte probleme shëndetësore.

Pejanët tani janë vënë në kërkim të një lojtari të huaj të pozitës së qendrës.

Garnett (211 cm) iu bashkua Pejës javë më parë. Ai ishte vlerësuar përforcim cilësor për stinorin pranveror, por ja që nuk doli i tillë./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)