LAJMI I FUNDIT:

Pavarësisht se policia kishin rrethuar zonën, punonjësin e Amazonit kjo nuk e ndaloi – tentoi ta dorëzojë pakon te klienti

Pavarësisht se policia kishin rrethuar zonën, punonjësin e Amazonit kjo nuk e ndaloi – tentoi ta dorëzojë pakon te klienti

Një video e një punonjësi të Amazon është bërë virale në rrjetet sociale, për shkak të përkushtimit të tij ndaj punës, dhe këmbëngulësisë që të dorëzojë pakon në destinacionin e duhur.

Reklama

Shoferin dhe njëherit dorëzuesin e mallrave të porositura nga klientët në dyqanin online të Amazon, për pak sa nuk arritën ta ndalin as policët që kishin rrethuar një zonë të caktuar në të cilën ai insistonte të futej dhe të dorëzonte pakon.

Ai shihet në videon e publikuar më poshtë duke ecur në një zonë të gjelbëruar, pavarësisht se kishte forca të shumta dhe zona ishte rrethuar me shirit nga policia.

Dukej se bëhej fjalë për një person që kërcënonte të pranishmit dhe kishte probleme mendore. Kjo kishte alarmuar policinë që kishin rrethuar zonën dhe negocionin me të dorëzimin.

Megjithatë punonjësit të Amazon kjo nuk i bëri përshtypje dhe dukej i vendosur që ta dorëzojë në destinacion pakon, për të cilën kishte bërë dhjetëra kilometra.

Ngjarja ka ndodhur në Cary të Karolinës së Veriut, ndërsa pamjet e punonjësit të Amazon shpejt u bënë virale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun
Kalo në kategori