LAJMI I FUNDIT:

Paul Wesley dhe Ines de Ramon ndahen pas tre vitesh martesë

Paul Wesley dhe Ines de Ramon ndahen pas tre vitesh martesë
Foto: Getty Images

Ylli i “The Vampire Diaries”, Paul Wesley dhe gruaja e tij, Ines de Ramon, janë ndarë pas tre vitesh martesë.

Reklama

“Vendimi për t’u ndarë është i ndërsjellë dhe ka ndodhur pesë muaj më parë”, tha një përfaqësues i çiftit.

“Ata po kërkojnë privatësi në këtë kohë”, thuhet më tej.

Foto: Getty Images

Wesley ka nisur lidhjen me tashmë ish-partneren në vitin 2018, gjersa u panë dorë për dore në një takim romantik.

Ata e bënë zyrtare lidhjen një muaj më vonë ndërsa po merrnin pjesë në një dasmë në Montauk.

Të gjitha lajmet nga Paul Wesley
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Paul Wesley

Aktori i “Fallen”, 40-vjeçar dhe de Ramon, 29-vjeçe, u martuan në vitin 2019 me një ceremoni të rrethuar nga familja e miqtë.

Foto: Getty Images

Thashethemet për ndarjen e çiftit filluan të qarkullonin muajin e kaluar kur Wesley u pa duke u shoqëruar me modelen Natalie Kuckenburg në New York – pa unazën e tij.

Aktori ishte i martuar më parë me aktoren e “Vampire Diaries”, Torrey DeVitto, nga viti 2011 deri në 2013. /Telegrafi/

Foto: The Image Direct

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori