LAJMI I FUNDIT:

Pas tradhtisë dhe skandaleve të mëdha, Khloe Kardashian për Tristan Thompson: E pranoj, nuk është për mua

Pas tradhtisë dhe skandaleve të mëdha, Khloe Kardashian për Tristan Thompson: E pranoj, nuk është për mua
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson (Foto: Getty Images)

Khloe Kardashian e pranoi se ajo dhe Tristan Thompson nuk ishin ‘të bërë’ për njëri-tjetrin.

Reklama

“Me Tristanin u ndjeva tepër e sigurt në fillim dhe u ndjeva shumë mirë për njëfarë kohe”, tha ylli televiziv, 37-vjeçe, për Good Morning America gjatë emisionit të së mërkurës “The Kardashians: An ABC News Special”.

“Më kujtohet kur ai më tradhtoi para se të lindja True dhe unë e mbaja atë ende në dhomë. Mund të ishte dukur e çuditshme për botën e jashtme, por kur vajza ime shikon videot e mia në shtëpi, ato video do të jenë aq të pastra dhe perfekte sa munda t’i bëja unë”.

Tristan Thompson dhe Khloe (Foto: Getty Images)

Kardashian vuri në dukje se Thompson, 31-vjeç, është ende “një djalë i mrekullueshëm” dhe një baba i shkëlqyer, por thekson “thjesht nuk është për mua”.

Kur u pyet për privatësinë mes traumave të saj personale, Kardashian tha: “Ajo që kaloj në mediat sociale nuk është ajo që kaloj në jetën reale”.

Mes skandaleve për një fëmijë me Maralee Nichols, Tristan fotografohet me një tjetër femër në një klub në Milwaukee
Lexo po ashtu Mes skandaleve për një fëmijë me Maralee Nichols, Tristan fotografohet me një tjetër femër në një klub në Milwaukee

Marrëdhënia e Kardashian me Thompson ka qenë në vëmendje prej vitesh, mes lajmeve për tradhtinë dhe raportet e Thompson me femrat e tjera.

Khloe Kardashian (Foto: Abc)

Ylli i NBA në fillim të muajit janar konfirmoi se është babai i djalit të Maralee Nichols, teksa i kërkoi falje ish-partneres, Khloe.

“Khloe, ti nuk e meriton këtë. Ju nuk e meritoni dhimbjen dhe poshtërimin që ju kam shkaktuar. Ju nuk e meritoni mënyrën se si ju kam trajtuar ndër vite”, u shpreh ai.

Theksojmë që Khloe dhe Tristan ndajnë së bashku një vajzë trevjeçare të quajtur, True. /Telegrafi/