LAJMI I FUNDIT:

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Fifi: Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Fifi: Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ai qëndroi plot 103 ditë brenda këtij spektakli, gjersa arriti të marrë edhe çmimin e madh prej 160 mijë eurosh.

Pas fitores së tij reagime qenë të shumta dhe një të tillë së fundmi e bëri edhe artistja nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi.


Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja bëri një koment pas përfundimit të BBVK-së duke përgëzuar gjithë produksionin për realizimin e një ‘reality show’ të këtij lloji.

Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova

“Stresi, e fitove vëlla”, shkroi fillimisht ajo.

“Big Brother VIP Kosova hallall për këtë edicion njerëzor, hallall. Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve”, shtoi mes tjerash 28-vjeçarja.

Kjo duket të jetë një ‘thumb’ për Big Brotherin në Shqipëri, pasi Fifi ishte pjesë në edicionin e parë dhe pati disa mosmarrëveshje me ta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Dueti që po mbahet 'sekret', Luiz Ejlli dhe Bruno i BBVK bashkojnë forcat për një hit veror?

Dueti që po mbahet 'sekret', Luiz Ejlli dhe Bruno i BBVK bashkojnë forcat për një hit veror?

Magazina
Christina Aguilera shfaq figurën e saj të mrekullueshme, për të promovuar markën e shëndetit seksual “Playground”

Christina Aguilera shfaq figurën e saj të mrekullueshme, për të promovuar markën e shëndetit seksual “Playground”

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori