Këngëtarja e njohur nga Kosova, Beatrix Ramosaj, u largua nga shtëpia e Big Brother VIP ditën e premte (21 janar).

Ajo ka qenë një nga yjet më të komentuar për qëndrimin brenda shtëpisë e po ashtu edhe për raportin e krijuar me aktorin nga Vlora, Donald Veshaj.

Ky i fundit pas largimit të të dashurës nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore e paksa edhe i shqetësuar për atë se si do të jetë artistja jashtë.

I njëjti mori vëmendje me një veprim të fundit, derisa ndodhej në dhomën e gjumit së bashku me aktoren Monika Lubonja dhe prezantuesen Egzona Rafuna.

Të gjitha lajmet nga Big Brother Vip Të gjitha lajmet nga Big Brother Vip

Veshaj ka marrë një fotografi të Ramosajt dhe e ka vënë tek shtrati, të cilin edhe e ndante bashkë me 27-vjeçaren.

“Shikoje këtë aktoren këtu”, u shpreh Donaldi duke iu drejtuar Monikës e cila tha: “Është super”.

Dyshja kanë krijuar një afrimitet shumë të madh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, që pritet të shohim se si do të rrjedhë në vijim. /Telegrafi/

Beatrix Ramosaj (Foto: YouTube)

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.