LAJMI I FUNDIT:

Papadopoulos: Luftuam për fitore

Papadopoulos: Luftuam për fitore

Mitrovicasit kanë triumfuar kundër skuadrës maqedonase Feni me rezultat 70:45.

Reklama
Trepça deklason liderin e grupit në Ligën Ballkanike (Video)
Lexo po ashtu Trepça deklason liderin e grupit në Ligën Ballkanike (Video)

Trajneri i Trepçës, Dimitris Papadopoulos, ka thënë se është i kënaqur nga ndeshja e djeshme që Trepça e fitoi ndaj Feni Industries dhe ka uruar basketbollistët për lojën e mirë e tyre.

“Dua të përgëzoj lojtarët e mi që e aplikuan lojën e mirë, ishin shumë të mirë sidomos në mbrojtje. Lojtarët bënë pikërisht atë që e kërkoi ndeshja, luaftuan për çdo top” ka thënë Papadopoulos pas ndeshjes, shkruan faqja zyrtare e Ligës Ballkanike.

Trepça ka bilanc 3-4 në Grupin B dhe gjendet në pozitën e tretë aktualisht.

Në trend Sport

Më shumë
Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Liga e Kampionëve
UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

Kombëtarja e Shqipërisë
Barcelona mund të hasë në vështirësi në blerjen përfundimtare të kartonit të Joao Felix

Barcelona mund të hasë në vështirësi në blerjen përfundimtare të kartonit të Joao Felix

La Liga

"Çfarë po bën ai në ekipin tonë", tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

La Liga
Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

Liga e Kampionëve
Shqetësime te Inter Miami, Messi dhe Alba u larguan nga fusha në pjesën e parë për shkak të lëndimeve

Shqetësime te Inter Miami, Messi dhe Alba u larguan nga fusha në pjesën e parë për shkak të lëndimeve

Ligat tjera
Kalo në kategori