LAJMI I FUNDIT:

Pamjet me dron tregojnë ngjyrat mbresëlënëse që sjellë vjeshta në disa pjesë të SHBA-së

Pamjet me dron tregojnë ngjyrat mbresëlënëse që sjellë vjeshta në disa pjesë të SHBA-së

Më pak se dy javë pas fillimit të vjeshtës, natyra tashmë po zbulon ngjyra dhe gjethe – me pamje të pabesueshme të lidhura me stinën.

Reklama

Dhe pamjet e fundit me dron tregojnë se vjeshta ka mbërritur zyrtarisht në të gjithë Shtetet e Bashkuara dhe ka sjellë me vete disa nuanca madhështore, përcjell Telegrafi.

Pamjet tregojnë nuancat vjeshtore të kuqe, portokalli dhe të verdhë që mbulojnë mijëra pemë në Dixville Notch, New Hampshire.

Ato janë realizuar më 30 shtator dhe ngjyrat pritet të bëhen edhe më të pranishme dhe të gjalla në ditët dhe javët në vijim.

Të marra në Utah, New Hampshire, Kolorado dhe Vermont aty shihen ngjyra të pabesueshme në pemë dhe gjeth në të gjithë Shtetet e Bashkuara. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Interesante
Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Fun
Kalo në kategori