LAJMI I FUNDIT:

Vjeshta

45 Artikuj

Depresioni i vjeshtës – si ta përballoni atë?

Depresioni i vjeshtës – si ta përballoni atë?

Këshilla mjekësore
Nuancat e vjeshtës, tendenca të reja në makijazh

Nuancat e vjeshtës, tendenca të reja në makijazh

Bukuri dhe Kujdes
Problemet dhe ndryshimet që vijnë me vjeshtën

Problemet dhe ndryshimet që vijnë me vjeshtën

Këshilla mjekësore
Si ta forconi imunitetin në vjeshtë

Si ta forconi imunitetin në vjeshtë

Shëndetësi Lajme
Jemi në stinë virusesh, si të ruhemi

Jemi në stinë virusesh, si të ruhemi

Shëndetësi Lajme
Çka e shkakton ankthin e vjeshtës

Çka e shkakton ankthin e vjeshtës

Shëndetësi Lajme
Kopshti i gjelbër vjeshtor

Kopshti i gjelbër vjeshtor

Kopshtaria
E gjelbra, ngjyra e tetorit

E gjelbra, ngjyra e tetorit

Bukuri dhe Kujdes
Vitaminat dhe mineralet e nevojshme për parandalimin e rënies së flokëve në vjeshtë

Vitaminat dhe mineralet e nevojshme për parandalimin e rënies së flokëve në vjeshtë

Flokë dhe stil
Pamjet me dron tregojnë ngjyrat mbresëlënëse që sjellë vjeshta në disa pjesë të SHBA-së

Pamjet me dron tregojnë ngjyrat mbresëlënëse që sjellë vjeshta në disa pjesë të SHBA-së

Interesante
Vjeshta nis këtë javë me temperatura të ulta dhe reshje shiu

Vjeshta nis këtë javë me temperatura të ulta dhe reshje shiu

Kosovë
Vorbulla Polare po shfaqet tani mbi stratosferën e Polit Verior, do të ketë ndikim mbi motin dimëror

Vorbulla Polare po shfaqet tani mbi stratosferën e Polit Verior, do të ketë ndikim mbi motin dimëror

Shkencë
Cilat perime mund të mbillen në tetor?

Cilat perime mund të mbillen në tetor?

Kopshtaria
Vitaminat dhe mineralet që duhet t’i fusim në trupin tonë gjatë vjeshtës

Vitaminat dhe mineralet që duhet t’i fusim në trupin tonë gjatë vjeshtës

Këshilla mjekësore
Perime të vjeshtës dhe dimrit që duhet t’i mbillni në kopshtin tuaj tani

Perime të vjeshtës dhe dimrit që duhet t’i mbillni në kopshtin tuaj tani

Kopshtaria
Vjeshta në Prishtinë, pamje nga kryeqyteti

Vjeshta në Prishtinë, pamje nga kryeqyteti

Meridiana Statovci
Kombinimet e guximshme vjeshtore

Kombinimet e guximshme vjeshtore

Modë
Inspirime me ngjyra: Zymtësia e qytetit zhduket bashkë me këto dhjetë kombinime

Inspirime me ngjyra: Zymtësia e qytetit zhduket bashkë me këto dhjetë kombinime

Modë
Tri mënyra natyrale për të ulur sheqerin në gjak

Tri mënyra natyrale për të ulur sheqerin në gjak

Shëndetësi Lajme
Meteorologët në Maqedoni: Na pret vjeshtë e thatë me temperatura mesatare

Meteorologët në Maqedoni: Na pret vjeshtë e thatë me temperatura mesatare

Maqedonia e Veriut
Filmat idealë për t’i shikuar në vjeshtë

Filmat idealë për t’i shikuar në vjeshtë

TV / Film
Si vishen italianet në vjeshtë: Ato thjesht e dinë më së miri!

Si vishen italianet në vjeshtë: Ato thjesht e dinë më së miri!

Modë
“Ditët e Mios”

“Ditët e Mios”

Cult+
Asnjëherë s’dalin nga moda: Tri hit-ngjyrat e vjeshtës

Asnjëherë s’dalin nga moda: Tri hit-ngjyrat e vjeshtës

Moda