LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi duket e mrekullueshme në fotosesionin për “Guess Kosovo”

Oriola Marashi duket e mrekullueshme në fotosesionin për “Guess Kosovo”

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka zënë sërish titujt e medieve rozë me publikimin e së fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Shkëlqimi i saj nuk di të ketë fund, dhe këtë herë ajo ka marrë gjithë vëmëndjen duke modeluar për “Guess Kosovo”.


Me fotografi të mahnitshme të postuara në llogarinë e saj, Oriola ka ndarë pamjen e saj sensuale dhe plot stil.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Duke pozuar në bikini rozë, bukuroshja nuk ka lënë asnjë dyshim për format e saj madhështore që tregojnë pse ajo është një nga modelet më të kërkuara në treg.

Në fotografitë, Oriola tregon një trup të tonifikuar dhe një stil të pakrahasueshëm që vetëm ajo mund t’i sjellë kreacioneve që vesh.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Përshtatja e saj me bikinit rozë është e përkryer dhe reflekton një imazh të guximshëm dhe njëkohësisht femëror.

Për më tepër, ajo kishte edhe një makijazh perfekt që theksoi karakteristikat e saj të mprehta dhe bukurinë natyrale. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori