0Shares

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana, Arta Nitaj, Albana Osmani, Besa Istrefi dhe shumë personalitete të tjera jemi mësuar t’i shohim në rubrikat rozë të mediave.

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on May 8, 2017 at 11:50am PDT

Por, këto ditë pjesë e faqeve rozë është shpesh Oriola Marashi, e cila ka linja trupore për zili.

E gjithë kjo pas paraqitjes në videon muzikore të muzikantit anglez, Jonas Blue, transmeton Telegrafi.

Por, së fundi aktorja dhe këngëtarja ka publikuar disa fotografi në Instagram teksa merr poza e veshur në bikini.

Këto janë 20 pozat 'topless' dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (Foto/Video, +18) Këto janë 20 pozat 'topless' dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (Foto/Video, +18)

Theksojmë se ajo më parë ka pozuar si modele para fotoaparatit të Endrit Mertirit. /Telegrafi/

👋

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Apr 29, 2017 at 12:55pm PDT

🐝

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on May 18, 2017 at 11:33am PDT

https://m.youtube.com/watch?v=qPTfXwPf_HM

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on May 20, 2017 at 6:57am PDT

surfing all in this good, good . . .

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jun 18, 2017 at 6:29am PDT

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jun 17, 2017 at 3:50am PDT

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jun 13, 2017 at 1:03pm PDT

Anyone?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jun 13, 2017 at 11:41am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)