LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari dëshiron të lindë vajzë, që ta martojë me djalin e prezantueses shqiptare (Foto)

Olta Gixhari dëshiron të lindë vajzë, që ta martojë me djalin e prezantueses shqiptare (Foto)

Kur sheh disa fëmijë të bukur, gjithmonë thua që do i marrësh për vajzën ose djalin.

Por kur nuk ke ende fëmijë, atëherë thua që kur të bëhesh me fëmijë, sërish do i marrësh për gocën ose çunin.


Konkretisht ai që ka marrosur gjithë publikun, është djali i Xhemi Shehut, Martini me sytë e bukur të së ëmës. Ndërsa ajo që ia ka vënë syrin për ta bërë dhëndër është aktorja Olta Gixhari.

I vetmi shqetësim është që nuk ka ende një gocë…por “Ishalla bej nje goc’, kaq po te them” lajmëron ajo Xhemi Shehun.

Tani duhet zënë radha për nipat dhe mbesat, sepse e imagjinoni dot si do ishin?!

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori