Përfito nga oferta speciale në dyshekët më cilësor në vend – dyshekët Dormeo.

Merr dyshekun Dormeo me mundësi pagese prej 24 këste, prej vetëm 7€ në muaj.

Përveç mundësisë së pagesës më këste, në secilën blerje të dyshekut ju përfitoni dhuratë setin me jorgan dhe jastëk në vlerë deri në 99.90€. Oferta zgjat vetëm 1 javë. Kliko KËTU ose thirr në numrin pa pagesë 0800 100 90.

Dyshekët Dormeo në portofolin e tyre numërojnë mbi 10 lloje të dyshekëve, të cilët  janë ndërtuar ashtu që t’u përshtaten të gjitha kërkesave tuaja.

Përveç karakteristikave për qëndrueshmëri, mbështetje dhe rehati ofrojnë edhe plotësimin e dëshirave personale tuaja.

Nëse ndani dyshekun me partnerin, ju mund ta rrotulloni anën tuaj të dyshekut në varësi të nevojës personale derisa partneri mund të zgjedh të kundërtën.

Të prodhuar në Bashkimin Evropian, dyshekët shquhen për materialet premium dhe teknologjinë më të avancuar në treg Octaspring®. Falë formës unike të sustave Octaspring®, nuk do të ndjeni asnjë lëvizje të partnerit tuaj gjatë natës, duke bërë kështu një gjumë të qetë dhe pa zgjime të shpeshta.

Dyshekët ofrojnë veti antibakteriale dhe hipoalergjike, që domethënë që janë të përshtatshëm për personat që kanë probleme nga alergjitë apo astma.

Dormeo ofron 15 vite garancion në dyshek. Kjo do të thotë që ju investoni njëherë në 15 vite dhe i siguroni vetës rehatinë dhe komfortin duke kursyer për plot 15 vite.

Oferta vlen vetëm 1 javë – thirr TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90.

(artikull i sponsorizuar)