Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Adelina Ismailit dhe Rina Balajt, ato vazhdojnë të publikojnë fragmente nga videoklipi në pritje.

“Qikat” është titulli i këngës që do të vijë duet i dy këngëtarëve, ndërsa admiruesit e muzikës së tyre po e presin me kërshëri.

Adelina dhe Rina kanë nisur xhirimet e klipit të ri, duken tejet atraktive Adelina dhe Rina kanë nisur xhirimet e klipit të ri, duken tejet atraktive

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe do të lansohet nesër (e enjte) në orën 18:00.

View this post on Instagram

Girls… @adelinaofficiel 🌟

A post shared by RINA (@balajrina) on Jun 19, 2019 at 7:46am PDT

Ndërkaq, gjatë ditës së sotme (e mërkurë), në profilin e Rinës në Instagram, por edhe të producentëve ZzapnChriss është publikuar një fotografi e dy protagonisteve.

Në këtë imazh nuk mungon edhe pjesa provokuese duke qenë dy këngëtaret duken “sikur duan të puthen”. /Telegrafi/