Young Zerka ka publikuar projektin e ri të tij.

“Nuk ma nin” titullohet kënga e re që shoqerohet me videoklip.

Kënga është punuar nga Tull Production, kurse teksti dhe melodia e projektit janë punuar nga Zerka dhe Ronela Hajati.

Videoklipi është realizuar nga Talelli Production ku klipi duket mjaft atraktiv.

Young Zerka kështu kthehet me projektin e tij pas një vere të frytshme.

Ai vazhdon të jetë në lidhje romantike me këngëtaren, Ronela Hajati. /Telegrafi/