LAJMI I FUNDIT:

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Drini Zeqo dhe Dea Vieri kanë bërë “lëmsh” rrjetin me postimin e tyre të përbashkët në Instagram.

Ish-konkurrentët e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, kanë publikuar dy imazhe, përmes së cilave aluduan për nisjen e një romance.


Në njërin prej imazheve, Drini dhe Dea shfaqen të përqafuar, duke nxitur edhe më tej spekulimet për një lidhje.

View this post on Instagram

A post shared by Dea Vieri (@dea.vieri)

Ndonëse, një konfirmim zyrtar nuk erdhi nga asnjëra palë, ishin vetëm këto dy fotografi që kanë trazuar internetin.

Në postimin e tyre vërshuan komente prej përdoruesve të shumtë, që mbështesnin relacionin mes tyre.

Foto: Drini Zeqo dhe Dea Vieri / Instagram

Komentet e tilla madje erdhën edhe prej disa prej figurave të njohura. Mbetet në vijim, të ketë një konfirmim zyrtar mes dyshes. /Telegrafi/

Foto: Drini Zeqo dhe Dea Vieri / Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori