LAJMI I FUNDIT:

Nuk e nominoi Nitën pasi është e vetmja nga Kosova në BBVA – aktori Tan Brahimi fiton simpatinë e shqiptarëve të Kosovës

Nuk e nominoi Nitën pasi është e vetmja nga Kosova në BBVA – aktori Tan Brahimi fiton simpatinë e shqiptarëve të Kosovës

Aktori Tan Brahimi ka pak kohë që është futur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Mbrëmjen e së martës ai fitoi zemrat e shumë shqiptarëve, në veçanti atyre të Kosovës pas një gjesti që bëri në dhomën e rrëfimit.


Ai u ftua si gjithë të tjerët për të dhënë nominimet e tij në dhomën e rrëfimit, kur u shpreh se kishte në plan që të nominonte këngëtaren Nita Latifi.

Nita Latifi (Foto: INstagram)

Mirëpo ai vendosi që në momentet e fundit ta tërhiqet mbrapsht nominimin e tij, pasi tha se nuk do të preferonte ta nominonte Nitën, ngase ajo është banorja e vetme nga Kosova në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Ish-banorit të BBVA Ronaldo Sharkës i vdes babai, një ditë pasi produksioni njoftoi se do të merrte përsipër shpenzimet e shërimit
Lexo po ashtu Ish-banorit të BBVA Ronaldo Sharkës i vdes babai, një ditë pasi produksioni njoftoi se do të merrte përsipër shpenzimet e shërimit

Një gjest ky patriotik ka bërë që Tani të kthehet në një prej personazheve më të pëlqyer nga publiku i Kosovës.

Luizi dhe Maestro duan të puthen në BBVA, Kiara i ndalë
Lexo po ashtu Luizi dhe Maestro duan të puthen në BBVA, Kiara i ndalë

Port pavarësisht kësaj, Nita nuk është se i shpëtoi niminimit javor, pasi ajo u nominua nga banorë të tjerë së bashku me: Diolën, Kristin dhe Armaldon. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori