0Shares

Real Madridi ka shënuar fitore ndaj APOEL-it në ndeshjen e zhvilluar në Santiago Bernabeu.

Ronaldo e nisi pozitivisht rikthimin në Ligën e Kampionëve me gol në minutën e 12-të.

Në minutën e 51-të sërish Ronaldo shënoi gol, por nga penaltia.

Ronaldo u notua më së shumti me 8.7 dhe shpallet lojtar i ndeshjes.

Reali tash ka kryesimin në grup, ku janë edhe Tottenhami dhe Dortmundi.

Real Madridi:

Tottenhami:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)