0Shares

Paris Saint Germain ka shkatërruar Celticun në Glasgow.

Dy gola nga Cavani, një nga Neymar dhe një nga Mbappe kompletuan rezultatin bashkë me një autogol.

Treshja e frikshme e PSG-së dominon edhe në notat e më të mirëve të mbrëmjes.

Lojtari i ndeshjes është Neymar me notën 9.4, i përcjellë nga Cavani. /Telegrafi/

Notat e Celticut: 

Notat e PSG: 

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)