LAJMI I FUNDIT:

Celtic

246 Artikuj

Ish-futbollisti i Kamerunit ka humbur jetën në një aksident trafiku në moshën 39 vjeçare

Ish-futbollisti i Kamerunit ka humbur jetën në një aksident trafiku në moshën 39 vjeçare

Përfaqësueset
Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve
Aro Muric nga sezoni i ri mund të luaj në Ligën e Kampionëve, një gjigant britanik kërkon transferimin e tij

Aro Muric nga sezoni i ri mund të luaj në Ligën e Kampionëve, një gjigant britanik kërkon transferimin e tij

Premier League
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Liga e Kampionëve
Tifozët e Celtic rrezikojnë sanksionet e UEFA-s pasi shfaqën flamujt e Palestinës

Tifozët e Celtic rrezikojnë sanksionet e UEFA-s pasi shfaqën flamujt e Palestinës

Liga e Kampionëve
Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, vëmendja në Gjermani dhe Angli

Liga e Kampionëve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, vëmendja në Gjermani dhe Angli

Liga e Kampionëve
Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Ajeti transferohet te Gaziantep

Zyrtare: Ajeti transferohet te Gaziantep

Ligat tjera
Eden Hazard merr një ofertë befasuese

Eden Hazard merr një ofertë befasuese

Ndërkombëtare
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve
Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Ndërkombëtare
Këto janë 10 transferimet më të diskutueshme në historinë e futbollit

Këto janë 10 transferimet më të diskutueshme në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Aaron Mooy pensionohet nga futbolli në mënyrën më të keqe të mundshme

Aaron Mooy pensionohet nga futbolli në mënyrën më të keqe të mundshme

Ligat tjera
Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve – publikohet lista

Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve – publikohet lista

Liga e Kampionëve


mob5