Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë dhe jo më kot.

Artistja shqiptare, e cila javë më parë i dha fund martesës shumëvjeçare me partnerin e saj, Robert Berishën, është akoma tejet e përfolur.

Zeshkania po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, gjersa tërheq vëmendje vazhdimisht me postimet që publikon.

Nora Istrefi duket e mahnitshme në imazhet e reja (Foto: Instagram)

Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi, ku ka ndarë me fansat një fotosesion të ri dhe shumë të veçantë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Me flokët e valëzuara e me një kostum atraktiv, 33-vjeçarja merr vëmendje me format trupore, linja këto për t’u pasur zili.

Ndërkohë, kjo nuk është hera e parë kur Nora vjen kaq tërheqëse, pasi shpesh realizon fotosesione të reja dhe në secilin prej tyre duket e mahnitshme.

Nora Istrefi duket e mahnitshme në imazhet e reja (Foto: Instagram)

Sa i përket projekteve muzikore, “Jena Nda” mbetet bashkëpunimi i fundit i artistes Istrefi me Irkenc Hykën, këngë kjo që u mirëprit nga publiku. /Telegrafi/

Nora Istrefi duket e mahnitshme në imazhet e reja (Foto: Instagram)

Nora Istrefi duket e mahnitshme në imazhet e reja (Foto: Instagram)