Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është në realizim e sipër të një projekti të ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur vet këngëtarja nga Prishtina, kur të dielën publiikoi për fansat një fotografi nga xhirimet e klipit, në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi 💋

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Dec 8, 2019 at 9:08am PST

Kënga e saj e re do të titullohet “Anna”, dhe pritet të publikohet brenda pak ditëve.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

E veshur elegante në të bardha dhe me flokë të zinj të lëshuar poshtë, Nora dukej mjaft tërheqëse në xhriimet e klipit të ri.

View this post on Instagram

ready for my new single “ANNA” ???🎬

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Dec 15, 2019 at 6:57am PST

“A jeni gati për solo projektin tim të ri ‘Anna’?”, ka pyetur këngëtarja fansat e saj në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë reagimet e ndjekësve, shumica rpej të cilëve janë fansa besnik të Norës, dhe janë përgigjur duke thënë se po e presin me padurim këtë këngë. /Telegrafi/