Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është duke shijuar suksesin e projektit të saj më të fundit muzikor, të cilin e solli në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Istrefi ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Duke pozuar me fustan të zi të shkurtër, Nora ka vënë dukje linjat trupore, për të cilat kujdeset që gjithnjë të shkojë në palestër.

View this post on Instagram

Ke gabu, ke gabu.. 🎼💋

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Jul 30, 2019 at 10:01am PDT

“Ke gabu, ke gabu”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet që Nora ka marrë nga ndjekësit e saj të shumtë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A jena Nda 😜.. Love this cute song @irkenc.hyka

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Jul 28, 2019 at 6:49am PDT