LAJMI I FUNDIT:

Njihuni me të dashurën bukuroshe të Robert Berishës, e cila është 23 vjet më e re

Njihuni me të dashurën bukuroshe të Robert Berishës, e cila është 23 vjet më e re

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, rreth dy javë më parë festoi ditëlindjen e 46-të.

Me këtë rast ai mori një urim special nga e dashura e tij, Ana Skrel, përmes një postimi të ndarë në InstaStory.

“Urime ditëlindjen për mashkullin që ma vodhi zemrën”, thuhet në postim.

Foto: Screenshot/Instagram

Ana duket se me prejardhje është nga Shqipëria dhe se me prezantuesin nga Kosova janë bashkë prej muajsh.

Zbulohet e dashura e Robert Berishës
Lexo po ashtu Zbulohet e dashura e Robert Berishës

Ndonëse nuk dihet shumë për të, ajo në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram numëron mbi gjashtë mijë njerëz.

Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja siç shihet ka mbushur 23 vjet në gusht dhe ka një diferencë të madhe në moshë me Robertin.

Ky i fundit nga ana tjetër nuk është deklaruar akoma rreth kësaj romance të re. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Zarf i zi gjatë spektaklit: Katër banorë shkojnë direkt në televotim për thyerje të rregullave

Zarf i zi gjatë spektaklit: Katër banorë shkojnë direkt në televotim për thyerje të rregullave

Magazina
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Kalo në kategori