Bukuroshja holandeze, Doutzen Kroes, është përfshirë në listën e të famshmeve që janë shfaqur në video-kalendarin e revistës LOVE.

Reklama

Ajo është njëra prej modeleve më të kërkuara në industrinë e modës dhe në pozat e saja për xhirimin e fundvitit e ka bërë të qartë arsyen.

Pas Ritës e Irinas, ekspozohet edhe Heidi Klum (Foto/Video, +18) Pas Ritës e Irinas, ekspozohet edhe Heidi Klum (Foto/Video, +18)

31-vjeçarja shfaqet me të brendshme të kuqe, ndërsa lëvizjet që bën janë për t’u admiruar. Të brendshmet e saja janë të brendit ‘Agent Provocateur’ dhe kushtojnë 292 euro.

Doutzen e bën nxehtë me të brendshme në vlerë 292 euro

Doutzen e bën nxehtë me të brendshme në vlerë 292 euro

Ndryshe, pjesë e video-kalendarit janë edhe bukuroshe të tilla, si Rita Ora, Irina Shayk, Bella Hadid e Heidi Klum. /Telegrafi/

Reklama