0Shares

Reperi i njohur Mozzik është shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai publikon shpesh herë imazhe të ndryshme në Instagram, përmes së cilave u tregon fansave diçka nga përditshmëria e tij.

Të shumta janë rastet kur reperi publikon edhe imazhe  satirike, të cilat bëjnë për të qeshur një pjesë të madhe të ndjekësve.

Mozzik e quan veten "njeriu i kokainës" (Foto/Video) Mozzik e quan veten "njeriu i kokainës" (Foto/Video)

Së fundmi, ai ka publikuar një video në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shfaqet duker kërcyer me këngën e famshme “Loco”, teksa bën vazhdimit lëvizje qesharake dhe të “çmendura”.

Videoja në fjalë ka bërë që shumica e fansave të qeshin me reperin e njohur. /Telegrafi/

#LOCO #LOCO MODE 🕊🕊 @zzapnchriss

A post shared by MOZZIK (Official) ️️️️️🇦🇱 (@mairiunven) on Feb 16, 2017 at 8:35am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)