Teuta Krasniqi feston ditëlindjen e 39-të dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta nga familjarë dhe miq.

Reklama

Me këtë rast nuk ka munguar edhe një festë familjare për aktoren, e cila është shprehur shumë falënderuese për bekimin e saj.

“Faleminderit Zot, 39 vjet të shëndetshme, e bekuar me familje të shëndoshë dhe shumë miq të dashur”.

“Faleminderit miq për çdo urim tuajin. Paçim gjithmonë arsye, që të festojmë me familjet tona. Shumë përqafime nga unë”, ka shkruar Teuta në një postim në Instagram.

E njohur për interpretime të shumta në skenë, seriale dhe filma, Teuta Krasniqi lindi më 27 korrik të vitit 1982. /Telegrafi/