LAJMI I FUNDIT:

Një grua kap momentin kur rrufeja godet makinën e burrit të saj në një autostradë në Florida

Një grua kap momentin kur rrufeja godet makinën e burrit të saj në një autostradë në Florida

Një shofer në Florida thotë se është i lumtur që është gjallë pasi makina e tij u godit nga rrufeja në autostradë – dhe ajo u kap nga kamera e gruas së tij.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Edward Whalen po udhëtonte më 1 korrik kur një rrufe e mprehtë goditi makinën e tij, duke “ndezur” flakë dhe shkëndija.


Gruaja e tij, Michaelle, e cila po udhëtonte me makinën pas Whalen, kishte filmuar stuhinë jashtë dhe ndodhi të kapte incidentin e frikshëm me kamerë.

“Ju mund të ndjenit një zhurmë në makinë kur ajo na goditi, dhe më pas vajza ime më e madhe ishte ulur pranë meje dhe ajo u hodh në prehrin tim dhe bërtiti”, i tha Whalen filialit lokal të NBC WFLA News Channel 8.

Fatmirësisht, askush nuk u lëndua, megjithëse Whalen tha se kamioni i tij ishte “i skuqur plotësisht”.

Whalen shtoi se ai dhe bashkëudhëtarët e tij ishin “me të vërtetë të hutuar” pas sulmit dhe kishin “dhimbje koke të këqija”.

Rrufetë zakonisht shkaktojnë dëme të rënda në makina, sipas ekspertëve, shpesh duke djegur sistemin elektrik, duke thyer xhamat dhe duke shkatërruar gomat. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Prezantuesja boshnjake e motit ka fituar një popullaritet të madh në internet për shkak të pamjes tërheqëse

Prezantuesja boshnjake e motit ka fituar një popullaritet të madh në internet për shkak të pamjes tërheqëse

Fun
Sigurisht ka të bëjë me dimrin: A mund ta gjeni gabimin në këtë foto?

Sigurisht ka të bëjë me dimrin: A mund ta gjeni gabimin në këtë foto?

Interesante
Mysafirja dyshoi se u vodh nga stafi i hotelit në Paris, unaza e zhdukur prej diamanti u gjet në një vend shumë të pazakontë

Mysafirja dyshoi se u vodh nga stafi i hotelit në Paris, unaza e zhdukur prej diamanti u gjet në një vend shumë të pazakontë

Interesante
Fotografi të disa kafshëve, pak para se të sjellin në jetë të vegjlit e tyre

Fotografi të disa kafshëve, pak para se të sjellin në jetë të vegjlit e tyre

Fun
Dhjetë fotografi që do t'ju bëjnë

Dhjetë fotografi që do t'ju bëjnë "të mendoni më shumë se dy herë" për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë

Interesante
Udhëtuan me 200 anije dhe vizituan mbi 180 shtete, çifti nga Florida shesin shtëpinë 1.7 milion dollarëshe për të vazhduar jetën në anije

Udhëtuan me 200 anije dhe vizituan mbi 180 shtete, çifti nga Florida shesin shtëpinë 1.7 milion dollarëshe për të vazhduar jetën në anije

Interesante
Kalo në kategori