LAJMI I FUNDIT:

Një burrë gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan

Një burrë gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar për një rast vdekje e dyshimtë që ka ndodhur në Gjilan.

Reklama

Sipas policisë, viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në  shtëpinë e tij.

Në vendngjarje kanë dal njësitet përkatëse, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Rasti nën hetime. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Kurti: Kam ofruar dalje të qëndrueshme dhe të sigurt nga kriza në veri

Kurti: Kam ofruar dalje të qëndrueshme dhe të sigurt nga kriza në veri

Lajme
Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Lajme
Mbi 31 mijë lindje brenda dhe jashtë Kosovës gjatë vitit të kaluar - këta janë emrat më të përdorur

Mbi 31 mijë lindje brenda dhe jashtë Kosovës gjatë vitit të kaluar - këta janë emrat më të përdorur

Sociale
Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Lajme
Haradinaj: Kemi votat e mjaftueshme për inicimin e mocionit për rrëzimin e Qeverisë

Haradinaj: Kemi votat e mjaftueshme për inicimin e mocionit për rrëzimin e Qeverisë

Lajme
Abdixhiku pret në takim ambasadorin Abbott: Përplasja e Kosovës me aleatët është devijim strategjik me pasoja

Abdixhiku pret në takim ambasadorin Abbott: Përplasja e Kosovës me aleatët është devijim strategjik me pasoja

Lajme
Kalo në kategori