Bashkëpunimi i Dhurata Dorës me Maitre Gims po rezulton jashtëzakonisht i suksesshëm.

Dy javë pas publikimit në YouTube, videoklipi i këngës “Only You” ka kaluar shifrën prej 20 milionë shikimesh.

Padyshim që këtij suksesi i është gëzuar vet këngëtarja, e cila e ka publikuar njoftimin në rrjetet sociale për këtë arritje të madhe.

View this post on Instagram

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Në një deklaratë lidhur me Dhuratën, Gims ka thënë se ka një kohë që e njeh atë dhe e adhuron punën e saj, për këtë e ka ftuar edhe në albumin e tij të ri.

Kanë dy bashkëpunime, Maitre Gims për Dhurata Dorën: Është një artiste që dua t’ia prezantoj Francës Kanë dy bashkëpunime, Maitre Gims për Dhurata Dorën: Është një artiste që dua t’ia prezantoj Francës

“Ajo është një artiste që dua t’ia prezantoj Francës. Kjo sepse ajo ka talent”, ka deklaruar ylli francez.

Me këtë bashkëpunim, Dhurata synon suksesin e hitit “Zemër” me Soolking që numëron mbi 591 milionë shikime. /Telegrafi/