LAJMI I FUNDIT:

Nëse jeni duke kaluar një ditë të vështirë, kujtoni këta dhjetë njerëz që nuk i përcolli fati aspak (Foto)

Nëse jeni duke kaluar një ditë të vështirë, kujtoni këta dhjetë njerëz që nuk i përcolli fati aspak (Foto)
Reklama

Të gjithëve na ndodhë që të kemi një ditë të vështirë, kur thjeshtë nuk shkon asgjë si duhet.

Andaj, nëse jeni duke përjetuar ndonjë eksperiencë të tillë, vetëm kujtoni këta dhjetë njerëz, që nuk i përcolli fati aspak dhe do ta keni më lehtë ta tejkaloni situatën në të cilën jeni, transmeton Telegrafi.


Më poshtë mund t’i shihni imazhet, që i tregojnë këta njerëz nga vende të ndryshme të botës, përfshirë edhe një burrë, i cili bleu unazën me diamantin gjigant, për të shkruar ‘ajo tha jo’ në llogarinë e rrjetit social.

Një grua mbeti e turpëruar teksa po bënte selfie para pasqyrës, kur brenda hyri një burrë dhe ajo e kuptoi se ka hyrë gabimisht në tualetin e meshkujve. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Nëna e rrit vajzën si një grua tradicionale: Është e pranueshme të varesh nga një burrë

Nëna e rrit vajzën si një grua tradicionale: Është e pranueshme të varesh nga një burrë

Fun
Kalo në kategori