LAJMI I FUNDIT:

“Nëse dikë e kam dashur dhe e kam respektuar në këtë shtëpi, je ti” – Meritoni befason me deklaratën ndaj Eglës

“Nëse dikë e kam dashur dhe e kam respektuar në këtë shtëpi, je ti” – Meritoni befason me deklaratën ndaj Eglës

Pas përplasjeve të shumta dhe debateve pa fund, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno kanë ndarë disa momente së bashku.

Në oborrin e shtëpisë dyshja janë ulur jashtë në oborrin e shtëpisë, duke treguar se sa e vlerësojnë njëri-tjetrin.


Egla: Megjithatë Meriton, e di pse të respektoj sepse debatet me ty nuk janë të stisura dhe të ndyra dhe të kërkuara, si debatet që kërkon Juli apo Françeska. Për këtë të respektoj, sepse ne të dy kem disa gjëra prej së vërteti.

Foto: Big Brother VIP Albania/YouTube

Meritoni: Unë kam përjetuar me ty, dhimbje, gjithçka. Dhe ta dish, nëse dikë e kam dashur dhe e kam respektuar në këtë shtëpi, je ti. Kam gjendje për ty të rri pa gjumë, nëse ta kam prishur gjumin.

Egla: Mos na bëj të qajmë tani, s’më prek dot. Je në një pellg loje. Ashtu kanë bërë edhe Graciano që ma ka prishur gjumi, po ashtu edhe Jetmiri. Në momentin që më prish gjumin do të të them eja rri me mua sepse nuk më flihet. Deri sa të ma bëni, do t’jua bëj edhe unë.

Meritoni: Ne kemi qenë të afërt shumë dhe të kam dëgjuar shumë herë dhe më ka pëlqyer bashkëbisedimi me ty. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori