LAJMI I FUNDIT:

Në përgatitje një film i ri “Scream”

Në përgatitje një film i ri “Scream”

Derisa jemi në periudhën kur përshtatjet, ribërjet dhe vazhdimet e filmave të popullarizuar shndërrohen në hite, një lajm i mirë për filmdashësit është se do të vijë edhe një film i ri nga franshiza “Scream”.

Reklama

Spyglass Media Group do të punojë në projektin që është i bazuar në vrasësin e maskuar, i cili i terrorizon viktimat e tij përmes telefonatave, e që ishte krijim i dyshes Kevin Williamson dhe Wes Craven (ky i fundit ndërroi jetë në vitin 2015).

Akoma nuk është e qartë nëse adaptimi i ri i filmit horror nga viti 1996 do të ndërlidhet me ngjarjet e të kaluarës apo do të sillet krejtësisht një ngjarje e re.

Kujtojmë që filmi “Scream” debutoi në kinema në vitin 1996 dhe më pas u shndërrua në një prej filmave më të suksesshëm horror. Në vazhdim, u xhiruan edhe dy vazhdime të tjera, por që nuk u pritën aq mirë si filmi i parë.

Pas një pauze të gjatë, në vitin 2011, The Weinstein Company e realizoi “Scream 4”, në të cilin Neve Campbell, David Arquette dhe Courteney Cox i përsëritën rolet e tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Magazina
Kalo në kategori