Futbollisti i njohur i Kombëtares, Taulant Xhaka, tash e dy vite është i fejuar me bukuroshen Arbnora Nuredini.

Ai ka zgjedhur që në përvjetorin e dytë të fejesës, t’i bëjë një propozim romantik të fejuarës së tij.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një footgrafie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet i ulur në gjunjë teksa i propozon martesë të fejuarës së tij.

View this post on Instagram

Mr&Mrs Xhaka💍♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on Jun 21, 2019 at 12:56pm PDT

“Zoti dhe Zonja Xhaka”, ka shkruar futbollisti i njohur në mbishkrimin e këtij imazhi.

Ndërkohë të njëjtin postim e ka rishpërndarë edhe Arbnora, teksa në InstaStory ka hedhur edhe një imazh të dorës së saj me unazën e martesës, të cilën e mori dhuratë nga i fejuari.

Unaza me të cilën Arbnora mori propozimin për fejesë nga Taulanti (Foto: Arbnora Nuredini/InstaStory)

Duket se së shpejti, dyshja në fjalë do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Urimet për çiftin nga ana e ndjekësve të tyre në rrjetin social Instagram kanë qenë të shumta. /Telegrafi/