LAJMI I FUNDIT:

Në autostradën e mbushur me vetura, vendosë të vozit mbrapa dhe atë për dy kilometra (Video)

Në autostradën e mbushur me vetura, vendosë të vozit mbrapa dhe atë për dy kilometra (Video)

Kamerat e sigurisë në Ohio të SHBA-ve kanë filmuar një ngjarje të pazakontë të një shoferi, i cili në autostradën e mbushur me vetura vendosë të lëviz nga mbrapa për më shumë se dy kilometra.

Sipas orës së regjistruar në video, kjo “manovër” kishte ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit kur pothuajse çdo familje del në rrugë me veturë për të shkuar në punë, transmeton Telegrafi.

Askush nuk po arrin ta di se çfarë e kishte shtyrë shoferin të ndërmarrë një veprim të tillë. Megjithatë një gjë është e sigurt, se ka rrezikuar jetën e pjesëmarrësve tjerë në komunikacion.

Shumë persona që kanë pasur rastin ta shohin videon janë habitur me veprimin e tij, e në veçanti me gjatësinë që kishte vozitur së prapthi në autostradë.

Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar në këtë “manovër”, ndërsa identiteti i shoferit ende nuk është bërë i ditur. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Auto
Vendbanimi italian me 100 banorë, ku bien në radar katër mijë vozitës në ditë

Vendbanimi italian me 100 banorë, ku bien në radar katër mijë vozitës në ditë

Auto
Çfarë duhet të dini për ndërrimin e gomave të veturës ​

Çfarë duhet të dini për ndërrimin e gomave të veturës ​

Auto
Policët zviceranë nuk kursejnë as “mbretërit e garazheve” - ndaluan një makinë me vlerë 6.7 milionë euro dhe e konfiskuan atë

Policët zviceranë nuk kursejnë as “mbretërit e garazheve” - ndaluan një makinë me vlerë 6.7 milionë euro dhe e konfiskuan atë

Auto
Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Auto
Gjoba deri në 10 mijë euro në Gjermani - Cilat gjëra të zakonshme nuk duhet t'i keni në veturë

Gjoba deri në 10 mijë euro në Gjermani - Cilat gjëra të zakonshme nuk duhet t'i keni në veturë

Auto
Kalo në kategori