LAJMI I FUNDIT:

Ndeshjet e raundit të parë në turneun e CS:GO – BLAST Premier Spring Final

Ndeshjet e raundit të parë në turneun e CS:GO – BLAST Premier Spring Final
(Foto: HLTV)

Nesër (e mërkurë) fillon turneu BLAST Premier Spring Final në Uashington.

Reklama

Tetë skuadra do të garojnë për grupin e çmimeve prej 425.000 dollarësh në këtë turne.

Turneu do të fillojë me ndeshjen e kampionëve të Majorit të fundit Vitality ndaj Imperial nga ora 16:00.

Ndeshjet do të zhvillohen në formatin ‘Bo3’ dhe do të jenë me eliminim të dyfishtë.

Më poshtë e gjeni orarin e plotë të ndeshjeve:

16:00 Vitality – Imperial
19:00 G2 – Cloud9
22:00 Heroic – Complexity
01:00 FaZe – Astralis

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Onana pranon fajin për humbjen e Man Utd ndaj Bayernit, Ten Hag nuk mendon kështu

Onana pranon fajin për humbjen e Man Utd ndaj Bayernit, Ten Hag nuk mendon kështu

Liga e Kampionëve
Xherdan Shaqiri ndëshkohet me karton të kuq në humbjen e Chicago Fire

Xherdan Shaqiri ndëshkohet me karton të kuq në humbjen e Chicago Fire

Ligat tjera
Man Utd mund të nënshkruajë falas në janar zëvendësuesin e Sanchos, katër emra në listë

Man Utd mund të nënshkruajë falas në janar zëvendësuesin e Sanchos, katër emra në listë

Premier League
UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Ballkanit kundër Viktoria Plzen në Ligën e Konferencës

Formacioni i mundshëm i Ballkanit kundër Viktoria Plzen në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare

"Çfarë po bën ai në ekipin tonë", tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

La Liga
Kalo në kategori