LAJMI I FUNDIT:

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Gruaja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo ishte e pranishme në një nga ndeshjet e fundit të Inter Miami . Pak minuta para se të zhvillohej ndeshja, ajo po bisedonte me gratë e Sergio Busquet dhe Jordi Alba kur David Beckham erdhi për t’u përshëndetur.

Fansat nuk mund të mos e dallonin reagimin e Antonelas ndaj Beckhamit që iu afrua.


Ndërsa disa fansa besojnë se ajo ishte vërtet e lumtur kur pa një mik të familjes, të tjerë e interpretuan atë si një pamje admirimi.

“Të kuptojmë Antonela, është David Beckham”, shkroi një fans.

Të gjitha lajmet nga Lionel Messi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Lionel Messi

“Ndërkohë Leo mban distancë me modelet”, tha një tjetër.

Në të vërtetë, Leo mezi prek një grua tjetër përveç gruas së tij – qoftë edhe për një foto. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori