LAJMI I FUNDIT:

Natalie Portman hedh poshtë aludimet se është shtatzënë me fëmijën e tretë

Natalie Portman hedh poshtë aludimet se është shtatzënë me fëmijën e tretë
Natalie Portman (Foto: Ian Gavan/Getty Images)

Natalie Portman ka hedhur poshtë aludimet se është shtatzënë me fëmijën e tretë.

Reklama

Kjo në bazë të thashethemeve që janë bërë në rrjete sociale, për shkak të disa kilogramëve të fituar.

Aktorja amerikane me origjinë hebreje ditë më parë deklaroi në një postim të ndarë në rrjete sociale se nuk është shtatzënë.

Natalie Portman (Foto: Shutterstock)

“Unë nuk jam shtatzënë”, shkroi ajo. “Mesa duket është akoma në rregull që dikush në 2021 të spekulojë e të komentojë mbi format e trupit të një gruaje?”.

Aktorja e “Avengers: Endgame” është nënë e dy fëmijëve, të cilët i ndan me bashkëshortin Benjamin Millepied – djalin Aleph, nëntë vjeçar dhe vajzën Amalia, tre vjeçe.

Ajo është jashtëzakonisht private kur bëhet fjalë për fëmijët e saj, ndonëse publikon fotografi të tyre shpesh në rrjete sociale.

Natalie Portman (Foto: Variety)

Us Weekly ndërkohë konfirmoi martesën e Portman dhe Millepied në vitin 2021.

Çifti u takuan për herë të parë në setin e xhirimeve të “Black Swan” të vitit 2010. Ata e mirëpritën fëmijën e tyre të parë në 2011 dhe të dytin gjashtë vjet më vonë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori