0Shares

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9.

Mbrëmë kanë debatuar dy prej protagonistëve në ‘shtëpinë” më të madhe televizive shqiptare.

Musa morri guximin të luajë rolin e analistit dhe i shpjegoi Bernardit se përse tradhtojnë femrat.

Për më tepër ndiqeni videon.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)