0Shares

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9.

Një ndër çiftet e “shtëpisë” më të madhe shqiptare janë Dona dhe Musa.

Të gjitha lajmet rreth Big Brother Albania Të gjitha lajmet rreth Big Brother Albania

Por, mëngjesi i sotëm ka nisur me humor te banorët e Big Brotherit.

Musa dhe Vivien kanë aktruar një akt seksual, e cila ka bërë që të gjithë të qeshin me veprimin e tyre. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)