Trajneri i njohur Ismet Munishi e ka komentuar paraqitjen e Leo Messit kundër Polonisë.

I ftuar në emisionin “Dueli Botëror” në RTV Dukagjini, trajneri Munishi ka thënë se Messi ishte Messi sot.

Reklama

“Messi ishte fantastik sot, sot ishte tamam Messi. Por, penalltia ishte e lehtë, ishte një lloj penallti dashurie”.

Fjalë të mira për Messin pati edhe trajneri, Bylbyl Sokoli, i cili tha me shaka tha se i ka dëgjuar kritikat e Munishit.

“Më duket që Messi i ka dëgjuar të gjitha kritikat e Munishit dhe tashmë është përmirësuar”, deklaroi Sokoli.

Kjo është nata e 12-të e emisionit “Dueli Botëror” i cili do zgjasë deri në finalen e madhe të Kupës së Botës. /Telegrafi/

Reklama