LAJMI I FUNDIT:

Mrekulli në Romë, Perotti shënon golin e vitit në Evropë (Video)

Mrekulli në Romë, Perotti shënon golin e vitit në Evropë (Video)

Sulmuesi argjentinas i Romës, Diego Perotti ka shënuar një gol spektakolar ndaj Viktoria Plzen.

Reklama

Roma ka ngritur epërsinë në 3-1, ndërsa Perotti ka shënuar në minutën e 82-të.

Anësori argjentinas realizoi në mënyrë akrobatike me ‘rabona’ për t’i ngritur të gjithë të pranishmit në ‘Olimpico’ në këmbë.

Pas kësaj fitore Roma ka siguruar pozitën e parë në Grupin E. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori