LAJMI I FUNDIT:

Moti në Maqedoninë e Veriut

Moti në Maqedoninë e Veriut

Moti do të jetë me diell me vranësira të ulëta deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare, herë pas here më të fortë kryesisht nga drejtimi verilindor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 9 deri në 18, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 25 deri në 30 gradë.

Në Shkup pritet që moti të jetë me diell dhe me erë të dobët deri mesatare nga veriu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 14, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 28 gradë.


Vijon një periudhë e motit të ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga veriu, ndërsa temperaturat do të jenë brenda mesatares për këtë periudhë të vitit.

Në trend Lajme

Më shumë
Babai i Naim Murselit: Me pasë ditë që e ka bo djali jem, ai sot s’do të ishte gjallë - Liridonën e kam dashtë ma shumë se çikat e mia

Babai i Naim Murselit: Me pasë ditë që e ka bo djali jem, ai sot s’do të ishte gjallë - Liridonën e kam dashtë ma shumë se çikat e mia

Lajme
Avokatja nga Suedia: Nëse nuk do të zbulohej vrasja e Liridonës, bashkëshorti i saj Naimi, do të përfitonte 850 mijë euro nga sigurimi

Avokatja nga Suedia: Nëse nuk do të zbulohej vrasja e Liridonës, bashkëshorti i saj Naimi, do të përfitonte 850 mijë euro nga sigurimi

Lajme
A ka vrasës me pagesë në Kosovë e sa është çmimi? Profesori i kriminalistikës: Ka oferta në Tik Tok

A ka vrasës me pagesë në Kosovë e sa është çmimi? Profesori i kriminalistikës: Ka oferta në Tik Tok

Siguri
Babai i Naim Murselit: Liridonën e kam dashtë ma shumë se çikat e mia, me pasë ditë që e ka bo djali jem, ai sot s’do të ishte gjallë

Babai i Naim Murselit: Liridonën e kam dashtë ma shumë se çikat e mia, me pasë ditë që e ka bo djali jem, ai sot s’do të ishte gjallë

Avokatja Loncari: Suedia mund të kërkojë ekstradimin e Naim Murselit

Avokatja Loncari: Suedia mund të kërkojë ekstradimin e Naim Murselit

Lajme
Avokatja Loncari: Mediat suedeze kanë raportuar se Naim Murseli punonte në njërën ndër kompanitë më të mëdha të sigurimeve

Avokatja Loncari: Mediat suedeze kanë raportuar se Naim Murseli punonte në njërën ndër kompanitë më të mëdha të sigurimeve

Lajme
Kalo në kategori