Morena Taraku ka qenë kryetemë e faqeve rozë dhe mediave sociale këto ditë, pas publikimit të disa audio-incizimeve, ku pretendohej se ajo bisedonte me dikë me të cilin ka pasur lidhje.

Derisa ka zgjedhur të mos e komentojë këtë çështje, modelja e shndërruar në këngëtare ka vazhduar të jetë aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës.

Morena publikon video që vënë në pah hiret e saj Morena publikon video që vënë në pah hiret e saj

Ajo i ka publikuar disa video, ku vinte në pah hiret e saj, ndërsa në një publikim të ri sërish ka tërhequr vëmendje duke publikuar një xhirim me të pasmet në plan të parë.

Porse vëmendje ka marrë edhe me përshkrimin e videos, ku i referohet “lokacionit” si një prej thënieve më të përdoruara pas publikimit të incizimeve.

“Ka mundur të jetë videoja edhe përpara, po lokacioni ka qenë i keq”, ka ironizuar Morena në Instagram.

“Madje edhe të pasmet e mia janë më të famshme se ti”, ka shkruar bukuroshja më tej në përshkrimin e videos. /Telegrafi/

View this post on Instagram

ALL I DO IS DOUBLE – DOUBLE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Feb 13, 2020 at 8:25am PST