LAJMI I FUNDIT:

Momenti qesharak kur macja kërcen në prehrin e pronares teksa ajo po jepte intervistë për BBC News

Momenti qesharak kur macja kërcen në prehrin e pronares teksa ajo po jepte intervistë për BBC News

Ky është momenti qesharak kur një mace kërceu përpara ekranit përderisa pronarja e saj ishte duke dhënë një intervistë të drejtpërdrejtë në BBC News.

Reklama

Prezantuesja e lajmeve Sally Bundock ishte duke e pyetur historianen mbretërore Marlene Koenig në lidhje me çështjen në vazhdim të Gjykatës së Lartë të Princit Harry kundër botuesit të Daily Mirror.

Ekspertja u paraqit në BBC News nga shtëpia e saj në Virxhinia vetëm pak pas orës 5 të mëngjesit sipas kohës lokale në Britani, raporton Daily Mail, transmeton Telegrafi.

Vetëm pak minuta pas diskutimit mes prezantueses dhe historianes, macja e Marlene me emrin Fleur, kërceu në prehrin e saj vetëm për të marrë vëmendje.

Për fat të mirë, Marlene parashikoi veprimet e maces së saj dhe e kapi macen e saj dhe e vendosi atë përsëri në dysheme me një lëvizje të shpejtë.

Edhe pse Marlene nuk e la që paraqitja surprizë e maces së saj ta pengonte në këtë moment, ajo e mbylli intervistën duke kërkuar falje për kafshën e saj oportuniste. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Gjilanasi, Shkëlqim Miftari hyn në librin Guinness

Gjilanasi, Shkëlqim Miftari hyn në librin Guinness

Interesante
Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Interesante
Vajza nga India bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t'ia jepte pajisjen elektronike

Vajza nga India bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t'ia jepte pajisjen elektronike

Interesante
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Kalo në kategori