LAJMI I FUNDIT:

Modelja shqiptare pozon përsëri për Playboy (Foto, +18)

Modelja shqiptare pozon përsëri për Playboy (Foto, +18)

Iris Shala nuk e ka pasur problem të zhvishet në të kaluarën.

Ndërsa Mapo raporton se ajo ka ardhur me një set të ri fotografik për revistën e famshme, Playboy.

Këto poza lakuriqe, a janë më të arrirat të një modele shqiptare? (Foto, +18)
Lexo po ashtu Këto poza lakuriqe, a janë më të arrirat të një modele shqiptare? (Foto, +18)

Bukuroshja shqiptare njihet si aktore dhe modele që vepron jashtë vendit, ndërsa është mbesa e aktorit të madh, Abdurrahman Shala.

ir1 ir1a ir2 ir3 ir4 ir5 ir6 ir7 ir8 ir9 ir10 ir11 ir12 ir13

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori