LAJMI I FUNDIT:

“A mke dashtë” – lansohet dueti i Elinel me Dafinën

“A mke dashtë” – lansohet dueti i Elinel me Dafinën
(Foto: Screenshot/YouTube/ELINEL)
Reklama

“A mke dashtë” është titulli i këngës më të re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Elinel dhe Dafina Zeqiri.

Projekti i ri muzikor është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe pritet të pëlqehet nga fansat e dy artistëve.


Bini Diez qëndron prapa këtij projekti, të cilin e ka realizuar në produksion me Cricket, ndërsa melodinë e ka bërë së bashku me reperin.

Tekstin e ka shkruar Elinel se bashku me Donjetën, ndërsa për anën vizuale është kujdesur produksioni Smart Motion.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Theksojmë se gjatë këtij viti, Dafina ka qenë shumë aktive duke sjellë hite të njëpasnjëshme, ndërsa realizimi më i fundit muzikor ka qenë dueti me Elgit Dodën, “Si mua”.

Në anën tjetër, edhe Elinel ka qenë mjaft produktiv gjatë vitit 2023 duke sjellë disa projekte muzikore dhe së fundmi ka bashkëpunuar me Skerdin në publikimin e bashkëpunimit “Gaso”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori