LAJMI I FUNDIT:

Mischa Barton: Më kërkuan të flija me Leonardo DiCaprion për hir të karrierës

Mischa Barton: Më kërkuan të flija me Leonardo DiCaprion për hir të karrierës

Mischa Barton pohoi se asaj i thanë të flinte me Leonardo DiCaprion kur ajo ishte vetëm 19-vjeçare.

Në një intervistë të vitit 2005, e cila është rishfaqur pas takimeve të fundit të DiCaprios me modelen 19-vjeçare Eden


Polani, ylli i “OC” kujtoi sesi publicisti i saj i atëhershëm e kishte nxitur të flinte me ‘playboy’-in famëkeq, i cili në atë kohë ishte 30 vjeç.

Foto: Getty Images

Barton, tani 37 vjeçe, i tha “Harper’s & Queen”, e cila më vonë u riemërua si “Harper’s Bazaar”, se përfaqësuesi i saj tha: “Shkoni dhe flini me atë njeri” kur panë DiCaprion në një sesion fotografik në Malibu, Kaliforni.

Për më tepër, aktorja e “Sixth Sense” pretendoi se ajo ishte këshilluar ta bënte këtë “për hir të karrierës së saj”.

Barton i tha revistës se ajo nuk kishte asnjë interes të dilte me një burrë të moshuar përpara se të pyeste: “A nuk është Leo, 30 apo diçka kështu?”.

Foto: Getty Images

Në atë kohë, ylli i “Titanic” ishte kthyer në treg pas ndarjes së tij nga supermodelja Gisele Bundchen pas një lidhjeje të trazuar pesë-vjeçare.

Intervista prej dekadash u shpërnda sërish në internet këtë javë pasi DiCaprio, tani 48 vjeç, u kritikua pasi u pa me Polanin në një ngjarje të “Grammy’.

Polani, e cila që atëherë e ka fshirë llogarinë e saj në Instagram, u fotografua e ulur pranë aktorit në festën e publikimit të Ebony Riley në PE në fillim të këtij muaji.

Foto: WireImage

Por menjëherë pasi dyshja u panë së bashku, një burim i afërt me DiCaprio – sqaroi për Page Six se ato nuk janë në një lidhje romantike.

Para Polanit, DiCaprio ishte takuar me modele të shumta pas ndarjes së tij nga Camila Morrone verën e kaluar pas katër vitesh lidhje.

Dhe vitin e kaluar, fituesi i “Oscar” ndezi thashethemet për romancën me Gigi Hadid pasi ata u panë bashkë në New York.

Dyshja, të cilët njihen për një kohë, u panë për herë të parë duke u shoqëruar me një grup që përfshinte motrën e Gigi, Bella Hadid dhe Kendall Jenner në Art Basel në Miami në vitin 2019. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori