LAJMI I FUNDIT:

Millie Bobby Brown dhe kasti i ‘Stranger Things’ po përgatiten të xhirojnë sezonin e pestë dhe të fundit

Millie Bobby Brown dhe kasti i ‘Stranger Things’ po përgatiten të xhirojnë sezonin e pestë dhe të fundit

Stranger Things do të fillojë prodhimin për sezonin e tyre të pestë dhe të fundit në fillim të janarit të vitit 2024.

Data e synuar e fillimit thuhet të jetë diku gjatë javës pas Vitit të Ri, më 5 janar, ose fillimi i javës së ardhshme më 8 janar.

Sipas ‘Deadline’, kasti dhe ekipi kryesor i serialit hit të Netflix besohet se janë tashmë në Atlanta, duke bërë punë përgatitore përpara se të fillojnë të shfaqen kamerat, shkruan DailyMail.

Gazeta raportoi gjithashtu se aktorët do të bëjnë lexime tavoline në javët e ardhshme.

Më parë, sezoni i pestë ishte caktuar të fillonte prodhimin në fillim të këtij viti përpara se planet të ndaleshin papritur për shkak të grevës së WGA, e cila filloi më 2 maj.

Më pas, prodhimi u vonua më tej nga greva e aktorëve.

Më 8 nëntor, SAG-AFTRA dhe studiot arritën një marrëveshje paraprake për t’i dhënë fund grevës në mesnatën e asaj dite. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori