LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha paralajmëron padi lidhur me shpifjet dhe kërcënimet

Mihrije Braha paralajmëron padi lidhur me shpifjet dhe kërcënimet

Emri i Mihrije Brahës, përmendet çdo ditë në rrjete sociale e qarkullojnë shumë lajme jo të vërteta.

Reklama

E krejt kjo duket se i ka kaluar limitet e Mihrije Braha do të ndërmarrë hapa ligjorë për këtë pjesë.

Në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, këngëtarja tregoi se pas festave të fundvitit do të bëj padi, pasi që tashmë e ka bërë dosjen gati.

Përtej kësaj, shtoi se ka pasur edhe kërcënime të ndryshme ndaj asaj.

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina

"Ai është një burrë me fat" - Rita Ora me një veshje transparente e bën për vete bashkëshortin e saj 47 vjeçar në një dalje në mbrëmje

Magazina
Kalo në kategori